Srovnáváme vybrané služby dostupné na českém trhu

O projektu KomparoMat

Projekt KomparoMat vzájemně porovnává vybrané služby nebo online produkty, které jsou běžně dostupné na českém trhu. Cílem projektu je nabídnout uživatelům jednoduchý online nástroj pro vzájemné srovnání služeb s ohledem na ideální poměr cena / výkon. KomparoMat.cz se zaměřuje především na oblast bankovnictví, financí, pojišťovnictví, energetiky nebo telekomunikací včetně vybraných online produktů a zajímavých doplňkových služeb.

Reklama na webu

Pokud vás oslovil projekt KomparoMat a máte zájem o inzerci na našem webu nebo některé jeho vybrané části, můžeme vám nabídnout široké možnosti pro zobrazení reklamy. Pokud se navíc tématicky soustředíte na služby nebo online produkty, které můžete najít na našem webu, rádi s vámi navážeme bližší spolupráci. Napište nám o vaší představě možné spolupráce a v případě zájmu vám připravíme nabídku přímo na míru.

Kontakt

Pokud se s námi chcete spojit z důvodů možné spolupráce nebo pro získání dalších informací k projektu KomparoMat, můžete nás jednoduše kontaktovat na e-mailu: info@komparomat.cz

Fakturační údaje

Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH

Stránky KomparoMat pravidelně porovnávají zajímavé nabídky na trhu. Jaký produkt bude pro vás nejlepší, ale už musíte rozhodnout sami podle dostupných dat.

Pokud budete mít námět na vzájemné porovnání zajímavé služby nebo online produktu, zašlete nám váš Tip na článek.

Bližší informace o webu KomparoMat.cz můžete najít i na sociálních sítí Facebook nebo Twitter.

Další informace

KomparoMat.cz

Komparomat.cz nabízí srovnání vybraných služeb a online produktů na českém trhu.